Tasarlayıp GeliştiriyoruzWeb tasarım nasıl yapılır konusunun kodlama aşamasında ise sitenin tüm alt yapısı gerçekleştirilir. Site sayfaları oluşturulur ve kontrol paneline yer verilir. Ürün, resim, video, haber eklenebilir hale getirilerek hostingde test aşamasından geçirilir.
Sitenin Google gibi sık kullanılan arama motorlarında üst sıralarda yer almasına özen gösterilir. Anahtar kelimelerle yazılmış içerikler ve reklamlar ile site desteklenir. Farklı sitelerle yapılan link alışverişleri bu noktada önemlidir. Bu sayede siteniz üst sıralara taşınabilir.
 
Web tasarım işlemi özellikle büyük çaptaki şirketler ve kurumsal firmalar ile e-ticaret siteleri için önem taşır. Bu nedenle ucuza site tasarlatmak yerine kaliteli ve ödediğiniz paraya değecek bir siteye sahip olmak önem kazanacaktır. Sizi en iyi şekilde yansıtan, hizmetlerinizi kullanıcılara sunan ve istediğiniz tasarıma sahip bir web siteye sahip olabilirsiniz.
Kurumsal Web Tasarım Hizmeti, SEO Uyumlu Web Tasarım Çözümleri.Profesyonel Web Tasarım, Mobil Web Tasarım, Sosyal Medya Çalışması.Web ve Masaüstü Yazılım Geliştirme, İnternet Sitesi Tasarımı.Web Sitesi Tasarım, Web Dizayn, Web Desing, Web Hosting.
 
Facebook reklamları verilmek istendiğinde ülke, şehir, yaş, cinsiyet, beğeni ve eğitim gibi demografik bilgiler hedefleyerek çok düşük maaliyetlerle potansiyel müşterileri hedefleyebilirsiniz
google Adwords reklamlarınızı sizlere vereceğimiz ücretsiz panel üzerinde kendinizde takip edebilir ve bütçenizi dilediğiniz gibi belirleyebilirsiniz. Sizlere Google Adwords sertifikalı, deneyimli ve profesyonel hizmet vermek için biz hazırız. Minimum maaliyetle maksimum ve etkili reklam vermeniz için bizi arayabilirsiniz.

Mobil Uyumluluk

Telefon

Akıllı Telefon

Tablet

Bilgisayar

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım Yapacağımız Tasarımlar ile Kurumsallığınızı Web Sitenize Yansıtırız

Mobil Uyumlu Tasarımlar Mobil platformlar için ekstra ücret ödemenize gerek yok! Yeni web siteniz akıllı telefon, tablet yada diğer cihazlarda sorunsuzca görüntülenebilecek.

SEO - Arama Motoru Optimizasyonu Tüm Arama motorlarına uyumlu ve Seo Alt yapısına uyumlu tasarımlar yaparak daima yukarıları hedeflemekteyiz.

Güvenli ve Sorunsuz Yazılım uzmanlarımız yapılan tasarımlarda özel güvenlik çözümleri ile size yeni teknolojiler sunuyor

Profesyonel Destek 7/24 telefon ile destek alabileceğiniz güleryüzlü bir ekip sizi bekliyor.

Sınırsız Renk Seçenekleri Renk Uyumu Tasarımcılarımız Sizin için sizi yansıtacak en iyi renkleri seçerek uyumu yansıtacaktır."Web tasarım konusunda Türkiye'deki en iyi firmalardan biri olan Çizgim Ajans-Sitedizayn ile çalışın. Herkes için uygun web tasarım fiyatları için bizimle iletişime geçin. Çizgim Ajans-Sitedizayn olarak sunduğumuz özellikleri diğerleriyle ne kadar kıyaslarsanız, bizi tercih etmek için o kadar sebebiniz olacak."

Standart kalıpların dışına çıkarak, geleceğin teknolojilerini kullanan web siteleri tasarlıyoruz.

Biz, web sitenizi sizin bir dükkanınız, iş yeriniz yada fabrikanız gibi düşünüyoruz.

Bu yüzden müşterilerinize iyi değil, en iyi şekilde gözükmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. İlk işimiz neye ihtiyacınız olduğunu belirlemek. Öncelikli olarak sizi dinliyoruz.

Sonrasında isteğinize uygun web sitesini bulunduğunuz sektöre göre şekillendiriyoruz. Siz işinizi bize bırakın ve arkanıza yaslanın. Uzman yazılımcılarımız kolay yönetilebilen web sitenizi sizin için tasarlayacak. Kolay yönetilebilen panel sayesinde sizde sitenizi düzenleyebileceksiniz. Web Tasarım Konusun’da Profesyonel bir ekip sizi bekliyor.